NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności CAF » ekspert CAF

ekspert CAF

A+ A-

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że Europejski Instytut Administracji Publicznej w Maastricht poszukuje doświadczonego eksperta ds. CAF do pracy w wydziale zarządzania publicznego. Termin składania aplikacji mija 2 marca br. Szczegółową Informację nt. wymaganych kwalifikacji, głównych zadań oraz warunków pracy znajdą Państwo na stronie EIPA: http://www.eipa.eu/en/vacancies/show/&tid=181%20f.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i upowszechnienia jej wśród zainteresowanych osób. Polscy eksperci, dysponując doskonałą wiedzą i doświadczeniem, mogą dodatkowo przyczynić się do budowania silnej pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

 

Dodatkowo, w związku z ukazaniem się ogłoszenia o konkursie EPSA (ang.: –European Publi Sector Awqards) http://epsa2017.eu/ bardzo prosimy o informacje czy Państwa instytucje planują promocję konkursu w samorządzie, a jeśli tak to kto będzie osobą do kontaktu w razie pytań związanych z tym wydarzeniem. Informacja o konkursie będzie umieszczona na stronach DSC KPRM i rozesłana do dyrektorów generalnych urzędów administracji rządowej. Osobą odpowiedzialną za promocję konkursu w administracji rządowej będzie p. Łukasz Świetlikowski, radca Szefa KPRM (tel. 022 694 70 18, lukasz.swietlikowski@kprm.gov.pl).


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2023 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego