NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności CAF » Poświadczenie Jakości Zastosowania Wspólnej Metody Oceny w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli - 21 maja 2020 r.

Poświadczenie Jakości Zastosowania Wspólnej Metody Oceny w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli - 21 maja 2020 r.

A+ A-

Wizyta na miejscu w organizacji i spotkania z zainteresowanymi stronami to ważny element całej procedury PJZ CAF. Ma ona na celu zbadanie m.in. przygotowania do i sam przebieg samooceny, jej rezultatów i zmian jakie zaszły w organizacji w efekcie zastosowania CAF. Tym razem stan epidemii uniemożliwił standardowe podejście do organizacji wizyty i dokończenie procedury Poświadczenia.

Ekspertami z ramienia Narodowego Instytutu Samorządu Terytorilanego jako krajowego koordynatora CAf ds. JST za procedurę w Starostwie Powiatowym byli:

  • Sławomir Wysocki (ekspert wiodący i inicjator wykorzystania technologii cyfrowej) oraz
  • Anna Gaik-Ślęzak (ekspert pomocniczy)

Starostwo Powiatowe w Nowej Soli już po raz trzeci przeprowadziło samoocenę z wykorzystaniem modelu CAF. W tym roku ubiega się o odnowienie, uzyskanego w 2018 roku, tytułu Skutecznego Użytkownika CAF.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2023 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego