Strona główna » Edukacja » Szkolenia NIST » Szkolenie - „Język urzędowy w praktyce - czyli jak unikać błędów w pismach urzędowych” - 9 marca 2018 r. - Dobieszków

Szkolenie - „Język urzędowy w praktyce - czyli jak unikać błędów w pismach urzędowych” - 9 marca 2018 r. - Dobieszków

A+ A-
 

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Język urzędowy w praktyce - czyli jak unikać błędów w pismach urzędowych”, które odbędzie się 9 marca 2018 r. w godz. 9:00-16:00 w Sali konferencyjnej w Hotelu Dobieszków (Dobieszków 70, 95-010 Stryków).


- Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

- Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy.

W przypadku nieotrzymania powyższej informacji, prosimy wypełnić formularz ponownie.

- Liczba miejsc jest ograniczona.

- NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym najpóźniej 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem szkolenia poinformuje na stronie internetowej www.nist.gov.pl

 
FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

Województwo *:
 
Powiat *:
 
Miejscowość *:
 
Kod pocztowy *:
 
nazwa urzędu JST *:
 
Jednostka organizacyjna *:
 
Imię uczestnika szkolenia *:
 
Nazwisko uczestnika szkolenia *:
 
Stanowisko *:
 
Adres poczty elektronicznej *:
 
Numer telefonu (komórkowy) *:
 
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wyłącznie na potrzeby szkolenia „Język urzędowy w praktyce - czyli jak unikać błędów w pismach urzędowych”, które odbędzie się 9 marca 2018 r., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U z 2016 r., poz. 922 z zm.).
 
 
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
 

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego