Strona główna » Serwis obywatelsko-samorządowy » Ministerstwo Infrastruktury ogłasza konkurs „Polskie Nagrody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”

Ministerstwo Infrastruktury ogłasza konkurs „Polskie Nagrody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”

A+ A-
 

Ministerstwo Infrastruktury zaprasza polskie miasta i gminy do udziału w konkursie o nagrody Ministra Infrastruktury w polskiej kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT).

Kampania trwa od 16 do 22 września każdego roku. Ma na celu promowanie zrównoważonego transportu w miastach i gminach oraz zmianę zachowań mieszkańców. W 2018 roku hasłem kampanii jest Multimodalność, a sloganem Przesiadaj się i jedź!
Celem Konkursu jest nagrodzenie polskich miast i gmin za inicjatywy podejmowane w ramach tegorocznej kampanii ETZT oraz wypromowanie najlepszych praktyk i osiągnięć    w jej organizacji.
Nagrody Ministra w kampanii ETZT mają charakter honorowy i będą przyznawane w 4 kategoriach konkursowych:

  1. nagroda ETZT – za najlepszą kampanię lokalną dla dużego miasta/gminy (powyżej 50 000);
  2. nagroda ETZT – za najlepszą kampanię lokalną dla małego miasta/gminy (poniżej 50 000 mieszkańców);
  3. nagroda ETZT – za najbardziej innowacyjne wydarzenie;
  4. wyróżnienie ETZT – dla najbardziej aktywnego województwa.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz wzory formularzy konkursu określa Regulamin. Właściwe formularze konkursu oraz data rozpoczęcia i zakończenia ich przysyłania zostaną opublikowane na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury w terminie późniejszym.
Dodatkowych informacji o przebiegu konkursu udziela Maria Perkuszewska, tel. (22) 630 12 09, e-mail: maria.perkuszewska@mi.gov.pl.
Zachęcamy do uczestnictwa w kampanii ETZT 2018 oraz udziału w konkursie o nagrody Ministra Infrastruktury!

 

Źródło: https://www.gov.pl/infrastruktura/ministerstwo-infrastruktury-oglasza-konkurs-polskie-nagrody-europejskiego-tygodnia-zrownowazonego-transportu

 

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego