NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » Dyrektor NIST dr Iwona Wieczorek wyróżniona „Zgierskim Medalem - 30 lat Samorządności"

Dyrektor NIST dr Iwona Wieczorek wyróżniona „Zgierskim Medalem - 30 lat Samorządności"

A+ A-

Uroczystość wręczenia medali w dniu 20 października br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury „Stary Młyn” w Zgierzu
Uroczystość wręczenia medali w dniu 20 października br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury „Stary Młyn” w Zgierzu

Dyrektor NIST dr Iwona Wieczorek została wyróżniona „Zgierskim Medalem - 30 lat Samorządności" za aktywne uczestnictwo w działaniach na rzecz odrodzenia samorządu terytorialnego oraz za wkład w pracę zgierskiego samorządu w latach 1990-2020 poprzez aktywność w organach samorządowych miasta, jego jednostkach organizacyjnych i pomocniczych, inicjowanie i realizację działań służących rozwojowi miasta Zgierza.

Uroczystość wręczenia medali odbyła się w dniu 20 października br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury „Stary Młyn” w Zgierzu.  

Pani Iwona Wieczorek jest z wykształcenia doktorem nauk ekonomicznych, w latach 2010-2014 była Prezydentem Miasta Zgierza, przez trzy lata zasiadała w zarządzie Związku Miast Polskich (2012-2015) a przez dwa lata w zarządzie Łódzkiego Obszaru Metropolitarnego (2014-2015).  Pełniła również funkcję członka Powiatowej Rady Zatrudnienia w Zgierzu. W 2016 roku decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji została powołana na stanowisko Dyrektora Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Zgierski Medal 30 lat Samorządności ustanowiony został Zarządzeniem Nr 145/VIII/2020 Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 27 maja 2020 roku w sprawie pamiątkowego "Zgierskiego Medalu - 30 lat Samorządności".


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2023 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego