NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia naukowe » Konferencja on-line nt. „Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst” - 8 kwietnia 2021 r.

Konferencja on-line nt. „Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst” - 8 kwietnia 2021 r.

A+ A-

Szanowni Państwo,

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na konferencję nt. „Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst”, która odbędzie się 8 kwietnia br. w godz. 10.00-14.00.

Celem konferencji jest przybliżenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych przez jednostki samorządu terytorialnego w publicznym transporcie zbiorowym. Wydarzenie obejmować będzie trzy sesje tematyczne, z których pierwsza poświęcona zostanie możliwościom finansowania przez jednostki samorządu terytorialnego działań na rzecz rozwoju niskoemisyjnego transportu publicznego oraz przeciwdziałaniu i zmniejszeniu negatywnego oddziaływania transportu na środowisko. W drugiej sesji dedykowanej innowacjom w zarządzaniu transportem w jst zaprezentowane zostaną m.in. wyniki badania ankietowego przeprowadzonego przez NIST nt. „Nowoczesne rozwiązania w transporcie publicznym w jst”. Trzecią sesję stanowić będzie panel dyskusyjny z udziałem czterech prezydentów miast realizujących projekty z zakresu niskoemisyjnego transportu publicznego.

 

 

Wydarzenie z uwagi na sytuację epidemiologiczną oraz istniejące obostrzenia dostępne będzie w formule on-line dla osób, które do dnia 29 marca br. zarejestrują się na konferencję poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem:

 

https://www.nist.gov.pl/edukacja/konferencja-on-line-nt-nowoczesne-rozwiazania-w-publicznym-transporcie-zbiorowym-w-jst-8-kwietnia-2021-r,3152.html

 

 

Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu  e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie z linkiem udostępniającym konferencję.

 

 Dodatkowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel Kierownik zespołu do spraw realizacji projektów, analiz i działalności wydawniczej, tel. +48 500 165 787, agnieszka.hermel@nist.gov.pl

 

 

 

 


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2023 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego