NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności Akademia » Przedstawiciele Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w ramach promocji projektu odwiedzili Liceum Ogólnokształcące w Łęczycy, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach oraz Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach, 29 listopada 2022 r.

Przedstawiciele Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w ramach promocji projektu odwiedzili Liceum Ogólnokształcące w Łęczycy, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach oraz Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach, 29 listopada 2022 r.

A+ A-

W dniu 29 listopada 2022 r. pracownicy Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w ramach promocji III edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego odwiedzili I Liceum Ogólnokształcące w Łęczycy, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach oraz Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach.

Pracownik NIST opowiedział uczniom klas maturalnych o celu Akademii, jakim jest przekazanie wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego, budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz e-administracji, służące przygotowaniu uczestników projektu do pełnienia funkcji liderów, w szczególności w społecznościach lokalnych i organizacjach pozarządowych.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego