NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności Akademia » Spotkanie w ramach promocji III edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Kutnie, I Liceum Ogólnokształcącym w Kutnie oraz Zespole Szkół nr 1 w Kutnie, 15 listopada 2022 r.

Spotkanie w ramach promocji III edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Kutnie, I Liceum Ogólnokształcącym w Kutnie oraz Zespole Szkół nr 1 w Kutnie, 15 listopada 2022 r.

A+ A-

W dniu 15 listopada 2022 r. przedstawiciele Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w ramach promocji III edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego odwiedzili Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Kutnie, I Liceum Ogólnokształcące w Kutnie oraz Zespół Szkół nr 1 w Kutnie.

Uczniowie zdobyli wiedzę nt. celu projektu, jakim jest przekazanie wiedzy z obszaru budowy społeczeństwa obywatelskiego, e-administracji czy funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego