NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności Akademia » Warsztaty terenowe Akademii Liderów Województwa Łódzkiego

Warsztaty terenowe Akademii Liderów Województwa Łódzkiego

A+ A-

 

W sierpniu br. uczestnicy Akademii Liderów spotkali się na warsztatach terenowych organizowanych przez Urząd Marszałkowski Departament Promocji w ramach imprez plenerowych  oraz pikników rodzinnych w województwie Łódzkiem.

Liderzy w ramach zajęć terenowych mieli okazję współorganizować wraz z Departamentem Promocji Urzędu Marszałkowskiego oraz samorządem województwa łódzkiego pikniki rodzinne, w których aktywny udział brali podczas organizacji licznych atrakcji m.in. koncertów, gier miejskich, quizów i zabaw dla dzieci oraz strefę kulinarną.

Tego lata uczestnicy Akademii Liderów Województwa Łódzkiego odwiedzili powiaty Poddębicki, Radomszczański, Wieluński, Kutnowski oraz Skierniewicki.

Imprezy terenowe to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się o ofercie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i instytucji podległych, w tym m.in. Łódzkiej Koli Aglomeracyjnej, Teatru Wielkiego w Łodzi, Łódzkiego Domu Kultury, Muzeum Archeologicznego czy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi. Podczas pikników odbywały się liczne konsultacje i spotkania z beneficjentami funduszy europejskich, gdzie można było dowiedzieć się jak pozyskać dofinansowanie, założyć i rozwijać własną firmę.

21-22 sierpnia odbyły się Dożynki Wojewódzkie 2021 w gminie Rogów w powiecie Brzezińskim, przy organizacji których czynny udział brali uczestnicy Akademii Liderów Województwa Łódzkiego.

Ostatnim punktem na łódzkiej mapie województwa był powiat Sieradzki, gdzie w niedziele 29 sierpnia 2021 r. w ramach „Zakończenia wakacji z Województwem Łódzkim” w Ostrowie Warckim odbyły się Regaty o Puchar Marszałka Grzegorza Schreibera i Puchar Czarnej Perły Zbiornika Jeziorsko oraz Piknik z Funduszami Europejskimi.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego