NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności Akademia » Zjazd wyjazdowy w ramach II edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego

Zjazd wyjazdowy w ramach II edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego

A+ A-

W dniach 23-24.04.2022 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego odbył się zjazd wyjazdowy w ramach drugiej edycji projektu pn. „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”.

Dzień pierwszy rozpoczął wykład Pani Hanny Kądziołki-Sabanty – wykładowcy Uniwersytetu Łódzkiego poświęcony komunikacji interpersonalnej z elementami autoprezentacji. Warsztaty szybkiego czytania oraz zajęcia dotyczące kreatywnego zarządzania czasem

w pracy lidera poprowadziła Pani Agnieszka Forzpańczyk – trener. O kompetencjach na rynku pracy, dokumentach aplikacyjnych oraz o tym, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej opowiedziała Pani dr Agata Matuszewska-Kubicz, wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego.

W drugim dniu zjazdu uczestnicy Akademii wzięli udział w warsztatach, które prowadziła Pani redaktor Magdalena Zbrojewska z TVP 3 (Oddział Łódź). Zajęcia poświęcone były wystąpieniom publicznym i współpracy z mediami.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego