NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności CAF » Aktualności CAF

Aktualności CAF

A+ A-

 

  • 3 października br. o godzinie 13:00 rozpocznie się zdalne spotkanie Europejskiego Instytutu Administracji Publicznej (ang.: EIPA) z cyklu „EIPA in Conversation with…”. Uczestnicy wydarzenia będą dyskutować o tym, w jaki sposób przy pomocy CAF sprawić, aby organizacja stała się „organizacją uczącą się”. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce CAF serwisu służby cywilnej.

 

  • 31 października br. w godzinach 12:00 – 14:00 planujemy otwarte webinarium z cyklu poświęconego dobrym praktykom wdrożonym w urzędach dzięki wykorzystaniu modelu CAF. Do prezentacji doświadczeń i dobrych praktyk zaprosiliśmy przedstawicieli Urzędu Miasta Krakowa. Więcej informacji, w tym agendę i link do rejestracji na spotkanie, upowszechnimy w zakładce CAF serwisu służby cywilnej w połowie października. Niemniej już teraz serdecznie zachęcam, aby zainteresowani zarezerwowali sobie ten termin, by wziąć udział w tym webinarium.

 

  • 21 listopadaw godzinach 9:00 – 16:00 w siedzibie Krajowej Szkole Administracji Publicznej (KSAP) w Warszawie odbędzie się szkolenie pn. „Model CAF jako narzędzie doskonalenia organizacji sektora publicznego”. Poprowadzi je Tadeusz Zawistowski, wieloletni i doświadczony ekspert CAF. Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają wiedzę na temat m.in. tego jakie są:cele stosowania modelu CAF,zasady jego działania orazkorzyści, jakie wiążą się z jego zastosowaniem do samooceny funkcjonowania organizacji. Koszt udziału w szkoleniu to 650 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce CAF serwisu służby cywilneji na stronie organizatora.

 

  • 5 grudnia br. w godzinach 12:00-14:00 planujemy kolejne otwarte webinarium z cyklu dobrych praktyk wdrożonym dzięki wykorzystaniu CAF. W grudniu swoimi doświadczeniami zgodzili się podzielić pracownicy Starostwa Powiatowego w Nowej Soli. Więcej informacji upowszechnimy w zakładce CAF serwisu służby cywilnej w połowie listopada. Serdecznie zachęcam do zarezerwowania w kalendarzach również tego terminu i udziału w webinarium.

PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego