NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności CAF » Anglojęzyczny serwis internetowy dla użytkowników CAF. Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zachęca do podzielenia się dobrą praktyką !!

Anglojęzyczny serwis internetowy dla użytkowników CAF. Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zachęca do podzielenia się dobrą praktyką !!

A+ A-

 

caf-network.eu to nowy, anglojęzyczny serwis internetowy dla użytkowników CAF, działający na licencji creative commons. Z jego pomocą użytkownicy CAF mogą promować dobre rozwiązania wdrożone w wyniku zastosowania modelu, a tym samym pozytywnie wpłynąć na wizerunek urzędu. Mogą tu znaleźć inspirujące rozwiązania z bliźniaczych urzędów w innych, europejskich krajach. Docelowo serwis ma stanowić międzynarodowe forum wymiany wiedzy i dobrych praktyk dla krajowych korespondentów i użytkowników CAF.

 

Serwis caf-network.eu to szansa do promocji, w szczególności dla urzędów posiadających tytuł Skutecznego Użytkownika CAF - w Polsce to 77 jednostek samorządu terytorialnego. Lista urzędów dostępna w zakładce: https://www.caf-network.eu/Awarded_Organisations. Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego jako Krajowy Koordynator CAF dla jst zachęca posiadaczy tytułu do promocji dobrych rozwiązań wdrożonych w efekcie zastosowania CAF na forum międzynarodowym i zamieszczenie maks. 5-10 zdań na temat dobrej praktyki na mapie praktyk -
w tym celu należy założyć konto www. serwisie, a następnie wypełnić krótki formularz w zakładce ”CAF Netwok - Add content”.

Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/sluzbacywilna/podziel-sie-dobra-praktyka--anglojezyczny-serwis-internetowy-dla-uzytkownikow-caf

Docelowo serwis ma stanowić międzynarodowe forum wymiany wiedzy i dobrych praktyk dla krajowych korespondentów i użytkowników CAF. W razie pytań proszę o kontakt z Katarzyną Dudzik, krajową korespondentką CAF.

 

W załączeniu szczegółowa instrukcję korzystania z serwisu w języku angielskim. 


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego