NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Szkolenia on-line » Bezpłatne szkolenie on-line- pn. "Obsługa wniosków o udostępnienie danych dla wybranych instytucji na potrzeby dodatku osłonowego"- 11 stycznia 2024 r.

Bezpłatne szkolenie on-line- pn. "Obsługa wniosków o udostępnienie danych dla wybranych instytucji na potrzeby dodatku osłonowego"- 11 stycznia 2024 r.

A+ A-

Nabór  na szkolenie został zakończony. 

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pn. "Obsługa wniosków o udostępnienie danych dla wybranych instytucji na potrzeby dodatku osłonowego” które odbędzie się 11 stycznia 2024 r. w godz. 10.00 - 11.30 na platformie CISCO WEBEX. Prowadzenie: Anna Stępień – Brząkała - opiekun płatnika strategicznego w II Oddziale ZUS w Łodzi. 

W związku z wejściem w życie ustawy dot. wsparcia odbiorców energii elektrycznej, paliw gazowych i ciepła oraz niektórych innych ustaw Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi i Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zapraszają na szkolenie online na temat „Obsługa wniosków o udostępnienie danych dla wybranych instytucji na potrzeby dodatku osłonowego.” Podczas spotkania przedstawimy i omówimy sposoby pozyskiwania danych z ZUS dla celów dodatku osłonowego.

Szkolenie jest adresowane do MOPS i GOPS z terenu działania II Oddziału w Łodzi i Oddziału
w Ostrowie Wielkopolskim ale mogą w nim uczestniczyć wszyscy pracownicy MOPS-Ów oraz GOPS-ów z całego kraju. 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie z linkiem udostępniającym szkolenie.

Jednocześnie informujemy, że każda osoba powinna użyć odrębnego adresu e-mail. Uwzględniane będą wyłącznie unikatowe adresy e-mail. Po wysłaniu do nas formularza powinniście Państwo otrzymać wiadomość email potwierdzającą prawidłowość zgłoszenia. Na 1 godzinę przed szkoleniem otrzymacie Państwo drugą wiadomość email z linkiem zapraszającym na przedmiotowe szkolenie.

Na 20 minut przed szkoleniem pokój wirtualny, w którym odbywać się będzie szkolenie zostanie otwarty i będzie dostępny dla uczestników szkolenia. NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym poinformujemy Państwa drogą email-ową przed planowanym rozpoczęciem szkolenia, informacja taka znajdzie się również na stronie internetowej www.nist.gov.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Pani Mirosława Mikołajczyk mail: miroslawa.mikolajczyk@nist.gov.pl , tel. 510 872 795

Pani Katarzyna Wieczorek mail: katarzyna.wieczorek@nist.gov.pl ,tel.500 165 778

Pani Dobrochna Pawlic mail.:dobrochna.pawlic@nist.gov.pl, tel. 690 470 988


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego