NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Szkolenia on-line » Bezpłatne szkolenie on-line-pn. "Omówienie oferty finansowej WFOŚiGW w Rzeszowie" - 5 grudnia 2023 r.

Bezpłatne szkolenie on-line-pn. "Omówienie oferty finansowej WFOŚiGW w Rzeszowie" - 5 grudnia 2023 r.

A+ A-

Nabór na szkolenie został zakończony. Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie on-line pn. "Omówienie oferty finansowej WFOŚiGW w Rzeszowie", które odbędzie się 5 grudnia 2023 r. w godz. 10:00-11:30 na platformie CISCO WEBEX. Prowadzenie: Andrzej Indycki - Dyrektor Działu Wniosków i Doradztwa Energetycznego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Szkolenie jest dedykowane dla pracowników jst z województwa podkarpackiego. Podczas szkolenia zostanie omówiona pełna oferta finansowa WFOŚiGW w Rzeszowie ze szczególnym uwzględnieniem działań skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie z linkiem udostępniającym szkolenie. Jednocześnie informujemy, że każda osoba powinna użyć odrębnego adresu e-mail. Uwzględniane będą wyłącznie unikatowe adresy e-mail. Po wysłaniu do nas formularza powinniście Państwo otrzymać wiadomość email potwierdzającą prawidłowość zgłoszenia.

Na 1 godzinę przed szkoleniem otrzymacie Państwo drugą wiadomość email z linkiem zapraszającym na przedmiotowe szkolenie.

Na 20 minut przed szkoleniem pokój wirtualny, w którym odbywać się będzie szkolenie zostanie otwarty i będzie dostępny dla uczestników szkolenia. NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym poinformujemy Państwa drogą email-ową przed planowanym rozpoczęciem szkolenia, informacja taka znajdzie się również na stronie internetowej www.nist.gov.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Pani Mirosława Mikołajczyk mail: miroslawa.mikolajczyk@nist.gov.pl , tel. 510 872 795

Pani Katarzyna Wieczorek mail: katarzyna.wieczorek@nist.gov.pl ,tel.500 165 778


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego