Strona główna » Edukacja » Konferencje NIST » Seminarium - „Prosty język w urzędzie. Fundusze Europejskie w przyszłej perspektywie” - 26 luty 2019 r. -Łódź

Seminarium - „Prosty język w urzędzie. Fundusze Europejskie w przyszłej perspektywie” - 26 luty 2019 r. -Łódź

A+ A-
 

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium Prosty język w urzędzie. Fundusze Europejskie w przyszłej perspektywie”, które odbędzie się w dniu 26 lutego 2019 r. w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G w Łodzi. Współorganizatorem seminarium jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, które reprezentować będzie Pani Andżelika Możdzanowska - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Celem wydarzenia jest zapoznanie przedstawicieli samorządów z założeniami kampanii „Prosto i kropka”, realizowanej przez MIiR, która zakłada uproszczenie komunikacji urzędowej. Podczas seminarium omówione zostaną także zmiany
w systemie programowania i zarządzania rozwojem regionu z uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego oraz założenia perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027. Przedstawiciel partnera seminarium – Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przybliży nowe zasady inwestowania w strefach ekonomicznych. Rejestracji należy dokonać przez formularz zamieszczony na stronie www.nist.gov.pl - zakładka „Edukacja” -> „Konferencje”.

Dodatkowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel, Kierownik zespołu do spraw szkoleń, agnieszka.hermel@nist.gov.pl, tel. +48 500 165 787.

 
FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

Województwo *:
 
Powiat *:
 
Miejscowość *:
 
Kod pocztowy *:
 
nazwa urzędu JST *:
 
Jednostka organizacyjna *:
 
Imię uczestnika szkolenia *:
 
Nazwisko uczestnika szkolenia *:
 
Stanowisko *:
 
Adres poczty elektronicznej *:
 
Numer telefonu (komórkowy) *:
 
 
 
Przetwarzanie danych osobowych przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego w celu realizacji szkolenia odbywa się na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 
 
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
 

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego