Strona główna » Edukacja » Szkolenia NIST » Szkolenie - "Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu terytorialnego"- 28 listopada 2018 r., Ostrowiec Świętokrzyski

Szkolenie - "Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu terytorialnego"- 28 listopada 2018 r., Ostrowiec Świętokrzyski

A+ A-
 

28 listopada 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się bezpłatne szkolenie, zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego pn. ,,Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu terytorialnego’’.

Prowadzący Pan dr Marcin Adamczyk omówił m.in. zasady udostępniania i przekazywania informacji publicznej w celu ponownego wykorzystania, ograniczenia w dostępie do informacji przeznaczonej do ponownego wykorzystania, zasady udostępniania i odmowy udostępniania informacji publicznej przetworzonej. Prelegent przedstawił również zagadnienia związane ze skargami na bezczynność w zakresie informacji publicznej.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego województwa, świętokrzyskiego, mazowieckiego, śląskiego, lubelskiego oraz lubuskiego.

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego