NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia naukowe » 21-22.09.2017 r. Olsztyn Konferencja nt. "Samorząd i rozwój lokalny w XXI w. doświadczenia i perspektywy".

21-22.09.2017 r. Olsztyn Konferencja nt. "Samorząd i rozwój lokalny w XXI w. doświadczenia i perspektywy".

A+ A-

Tematyka konferencji wychodzi naprzeciw aktualnym problemom określonym na podstawie dotychczasowych, wieloletnich doświadczeń funkcjonowania samorządu lokalnego w Polsce, przed którym stoją liczne wyznawania w najbliższej perspektywie. Planowane wydarzenie umożliwi wymianę poglądów naukowych oraz rozwiązań praktycznych w zakresie dotychczasowych doświadczeń i działań ukierunkowanych na doskonalenie funkcjonowania samorządu terytorialnego służącego wspieraniu rozwoju lokalnego w oparciu o zróżnicowane narzędzia – szczególnie innowacyjne.

W czasie konferencji upowszechnione zostaną także wyniki badań przeprowadzonych w ramach grantu NCN pn.  Sprawność instytucjonalna vs. lokalny rozwój gospodarczy.

Zachęcamy do udziału w konferencji w szczególności przedstawicieli nauki, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorców.

 

http://www.uwm.edu.pl/konferencjakpgir/.

 


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego