NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » 29 listopada 2022 r., o godz. 14:00 odbędzie się organizowany przez Narodowy Instytut Dziedzictwa webinar pn. „Zintegrowane podejście do zarządzania dziedzictwem w gminach”.

29 listopada 2022 r., o godz. 14:00 odbędzie się organizowany przez Narodowy Instytut Dziedzictwa webinar pn. „Zintegrowane podejście do zarządzania dziedzictwem w gminach”.

A+ A-

29 listopada 2022 r., o godz. 14:00 odbędzie się organizowany przez Narodowy Instytut Dziedzictwa webinar pn. „Zintegrowane podejście do zarządzania dziedzictwem w gminach”. Zaprezentowane zostaną na nim dwa kluczowe zagadnienia ujęte w poradniku dla gmin (i innych liderów lokalnych): „Zintegrowane zarządzanie dziedzictwem kulturowym w rozwoju lokalnym”.

Więcej informacji na stronie: https://samorzad.nid.pl/oferty/webinar-zintegrowane-podejscie-do-zarzadzania-dziedzictwem-w-gminach-29-11-2022-1400/

 

 

 


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego