NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » Bezpłatna wielkoformatowa animacja komputerowa Biura Programu "Niepodległa"

Bezpłatna wielkoformatowa animacja komputerowa Biura Programu "Niepodległa"

A+ A-

Biuro Programu "Niepodległa" udostępni bezpłatnie jednostkom samorządu terytorialnego, samorządowym instytucjom kultury, szkołom i innym podmiotom publicznym wielkoformatową animację komputerową (mapping), która opowie o historii powstań śląskich. Projekcja ma być hołdem dla bohaterów walczących o polskość Śląska w 100. rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: hymn@niepodlegla.gov.pl.  

Animacja udostępniona zostanie bezpośrednio zainteresowanym jednostkom na zasadzie bezpłatnej licencji niewyłącznej.

 

 

Zapraszamy Państwa do włączenia się w ogólnopolskie obchody 100. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego i wyświetlenia animacji na reprezentacyjnych budynkach w swoich miastach i gminach. Animację udostępnimy bezpłatnie i będzie można ją wyświetlać od 25 kwietnia br. do 5 lipca br. bez ograniczeń. Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyświetlenie animacji 2 maja br., a tym samym włączenie się we wspólne, ogólnopolskie obchody tych wydarzeń.

 

Więcej informacji na stronie:

https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/mapping-w-100-rocznice-wybuchu-iii-powstania-slaskiego/

 

 

 


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego