NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » Gala absolwentów Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Łódzkiego, 26 listopada 2022 r., Łódź

Gala absolwentów Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Łódzkiego, 26 listopada 2022 r., Łódź

A+ A-

Zgodnie z tradycją Wydział Zarządzania przygotował galę dla swoich absolwentów. W wydarzeniu, które odbyło się 26 listopad 2022 r.  uczestniczył przedstawiciel Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

 

Specjaliści od marketingu, rachunkowości i spraw kadrowych, księgowi, logistycy, urzędnicy, młodzi menedżerowie i przyszli właściciele firm spotkali się w auli, ubrani w charakterystyczne togi i birety. W tak uroczystej atmosferze odebrali z rąk dziekana Wydziału Zarządzania dr ab. Tomasza Czapli  dyplomy ukończenia studiów.

W roku akademickim 2021/2022 prace dyplomowe obroniło 960 osób, z tego 507 na studiach I stopnia i 453 na studiach II stopnia. 15 absolwentów odebrało medale „Za Chlubne Studia”.

Cieszy fakt, iż w gronie najlepszych studentów znaleźli się także słuchacze pierwszej edycji projektu pn. Akademia Liderów Województwa Łódzkiego.

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego przekazał wyróżnionym studentom publikacje książkowe.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego