NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia naukowe » Gala Symbol, 16-17 listopada 2023 r., Katowice

Gala Symbol, 16-17 listopada 2023 r., Katowice

A+ A-

Tegoroczny finał programu Symbol, który odbędzie się w formule dwudniowej, jest wyjątkowym przedsięwzięciem na gospodarczej mapie Polski. Główną ideą przyświecającą kreowaniu wydarzenia było stworzenie platformy do wymiany myśli i opinii oraz nawiązywania perspektywicznych relacji biznesowych, łączącej trzy kluczowe filary dla rozwoju gospodarki: naukę, biznes i administrację publiczną. Uczestnicy i partnerzy programu, którzy rokrocznie biorą udział w wydarzeniu, zwykle reprezentują elitarne grono ekspertów rozpoznających trendy i wyznaczających nowe standardy w reprezentowanych przez siebie dziedzinach, a ich codzienna praca jest ukierunkowana na rozwój, kreowanie przyszłości i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Nagroda Symbol jest prestiżowym wyróżnieniem dla instytucji, które cechuje innowacyjność i wyjątkowość, a także stanowią olbrzymią wartość dla swoich branż i są godnym wzorem do naśladowania. Podczas gal finałowych laureaci otrzymają nagrody Symbolu, ale także nagrody specjalne tj. „Siła Polski”, która jest nagrodą będącą zwieńczeniem starań podmiotów, które nie ustają w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju oraz „Strateg” czyli nagroda dla osób lub organizacji, które długodystansowo podchodzą do wyzwań, jakie niesie gospodarka.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. 

Więcej informacji na stronie

https://symbol.com.pl/

 


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego