NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » „Koncert dla strażaków”, 14 kwietnia 2023 r., Łowicz

„Koncert dla strażaków”, 14 kwietnia 2023 r., Łowicz

A+ A-

W hali łowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę, 22 kwietnia 2023 r. odbył się pierwszy z koncertów dla strażaków, które w podziękowaniu za ich służbę zorganizował Urząd Marszałkowski w Łodzi. Zaproszonych gości powitał Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego, który złożył na ręce strażaków podziękowanie za zaangażowanie oraz codzienną służbę. (…) Stoicie na pierwszej linii frontu w walce z zagrożeniami budujecie lokalną społeczność – powiedział Marszałek.

W wydarzeniu uczestniczyli Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego, Senator Przemysław Błaszczyk, z-ca Łódzkiego Komendant Wojewódzkiego st. bryg. Paweł Malinowski, Wojciech Miedzianowski, Prezes WFOŚiGW w Łodzi, 
dr Iwona Wieczorek, Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego, Alicja Antczak i Waldemar Wojciechowski - Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, Marcin Kosiorek, Starosta powiatu łowickiego i Krzysztof Skowroński, Wójt gminy Zduny.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję posłuchać orkiestry dętej ze Zduńskiej Woli. Goście bawili się przy największych przebojach Urszuli oraz zespół Classic.

Poczęstunek przygotowały Koła Gospodyń z powiatu łowickiego.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego