NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » Multimedialny spektakl ,,Iskry Niepodległej''

Multimedialny spektakl ,,Iskry Niepodległej''

A+ A-

Od wtorku 18 kwietnia 2023 r. w Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 70 można za darmo obejrzeć multimedialny spektakl ,,Iskry Niepodległej'', który wyświetlany jest  w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej.

„Iskry Niepodległej” w 2023 roku odwiedzą około 100 miejscowości w całej Polsce. Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne, a w dniach 18-20 kwietnia br. można ją zobaczyć w Zgierzu. We wtorek i środę instalację można odwiedzić w godzinach 10:00 – 18:00, a w czwartek w godz. 10:00 – 16:00. Pokazy odbywają się co pół godziny. Spektakl opowiada historie wybitnych Polek i Polaków, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału w działanie. Wśród nich znajdują się bohaterowie z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego