NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » "Piknikowo i Sportowo, Aktywnie i Zdrowo z Województwem Łódzkim", Tum- 18 czerwca 2023 r.

"Piknikowo i Sportowo, Aktywnie i Zdrowo z Województwem Łódzkim", Tum- 18 czerwca 2023 r.

A+ A-

W dniach 17-18 czerwca 2023r. w Tumie odbył się Europejski Zjazd Rycerstwa. W otoczeniu historycznego Grodziska w Tumie koło Łęczycy, przez całą sobotę i niedzielę, odwiedzający mogli przenieść się do średniowiecznej wioski. Zjazdowi towarzyszył piknik "Piknikowo i Sportowo, Aktywnie i Zdrowo z Województwem Łódzkim", który odbył się 18 czerwca 2023 r. W wydarzeniu uczestniczyła dr Iwona Wieczorek - Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w Łodzi wraz z pracownikami Instytutu. Dla odwiedzających przygotowano stoisko wystawiennicze oraz takie atrakcje jak konkursy z nagrodami, malowanie buziek dla dzieci oraz fotobudka. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do promocji działań Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego wśród mieszkańców województwa łódzkiego. Podczas wydarzenia rozegrano turnieje sportowe, można było skosztować przysmaków przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich a dzieci bawiły się na gigantycznych dmuchańcach. Wydarzenie zakończyły koncerty.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego