NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » Ruszył nabór wniosków do projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

Ruszył nabór wniosków do projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

A+ A-

19 lipca 2023 roku ruszył nabór wniosków do projektu „Cyberbezpieczny samorząd”. Na poprawę bezpieczeństwa jednostek samorządu terytorialnego przewidziano od 200 do 850 tys. zł. Środki mogą być przeznaczone na zakup, wdrożenie i konfigurację systemów oraz urządzeń i usług, których celem będzie podniesienie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego. Nabór potrwa do 30 września 2023 r.

Projekt jest realizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (Beneficjent Projektu) w Partnerstwie z NASK Państwowym Instytutem Badawczym.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji jednostek samorządu terytorialnego poprzez wzmacnianie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych.

Źródło: https://samorzad.pap.pl/kategoria/e-urzad/wystartowal-nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-z-projektu-cyberbezpieczny-samorzad


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego