Strona główna » Wydarzenia » Wydarzenia NIST » Seminarium - „Mechanizmy współpracy samorządów na szczeblu europejskim” , 25 września 2018 r., Warszawa

Seminarium - „Mechanizmy współpracy samorządów na szczeblu europejskim” , 25 września 2018 r., Warszawa

A+ A-
 

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza do udziału w seminarium „Mechanizmy współpracy samorządów na szczeblu europejskim”,  które odbędzie się w dniu 25 września 2018 r. w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, ul. St. Batorego 5. Wydarzenie jest organizowane przez NIST przy współudziale Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach przyjętego na 2018 r. harmonogramu prac Zespołu zadaniowego do spraw promocji Polski na szczeblu samorządowym i obywatelskim.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, nazwę instytucji, stanowisko służbowe, tel. kontaktowy należy kierować na adres e-mail: rejestracja@nist.gov.pl w terminie do dnia 17 września 2018 r.

 

Dodatkowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel, Kierownik zespołu do spraw realizacji projektów, agnieszka.hermel@nist.gov.pl, tel. +48 500 165 787.

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego