NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST » Wojewódzki Finał „Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”, 25 listopada 2022 r.

Wojewódzki Finał „Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”, 25 listopada 2022 r.

A+ A-

25 listopada 2022 roku w hali sportowej Akademickiego Centrum Sportowo – Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” przy alei Politechniki 10 odbył się Wojewódzki Finał „Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”, realizowany w ramach działań profilaktycznych pn. „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. W spotkaniu wziął udział przedstawiciel NIST. Turniej adresowany był do uczniów klas drugich szkół podstawowych z całego województwa łódzkiego. Konkurs składał się z kilku etapów. Początkowo, uczestnicy podejmowali zmagania podczas eliminacji szkolnych, powiatowych, a ostatecznie reprezentowali swoją szkołę na etapie wojewódzkim, na który licznie przybyli do Łodzi. Równolegle został przeprowadzony konkurs na najlepiej kibicującą drużynę „Super Kibice”. W tej rywalizacji liczyło się zaangażowanie w doping nie tylko swoim drużynom, ale również pozostałym zawodnikom. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.


PDF
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego