NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Aktualności CAF

Aktualności CAF


Szkolenie - „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego" - 12 kwietnia 2017 r.

W dniu 12 kwietnia 2017 r. w Łomży odbyło się szkolenie dedykowane przedstawicielom jst z województwa podlaskiego pn. „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego”, zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego, który w grudniu 2016 r. przejął funkcję i zadania Krajowego Koordynatora CAF realizowane dotychczas przez MSWiA.

Szkolenie - „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego" - 11 kwietnia 2017 r.

W dniu 11 kwietnia br. W Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbyło się szkolenie „Lider samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego” zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.

Szkolenie - „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego" - 31 marca 2017 r.

31 marca 2017 r. w Łukowskim Ośrodku Kultury miało miejsce kolejne szkolenie z cyklu „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego”.

http://www.caf-zentrum.at/sites/default/files/Bild4.jpg

Spotkanie Grupy Roboczej CAF w gmachu Federalnej Służby Publicznej ds. Kadr i Organizacji w Brukseli w dniu 23 marca 2017 r.

W dniu 23 marca 2017 r. w gmachu Federalnej Służby Publicznej ds. Kadr i Organizacji w Brukseli odbyło się spotkanie Grupy Roboczej CAF z udziałem polskiej delegacji, reprezentującej Kancelarię Prezesa Rady Ministrów jako Krajowego Korespondenta CAF oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego, jako Krajowego Koordynatora CAF ds. JST.

Szkolenie - „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego" - 10 marca 2017 r.

W dniu 10 marca br. w siedzibie Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w Łodzi miało miejsce kolejne szkolenie z cyklu „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego”.

Webinarium - Wspólnej Metody Oceny (PEF) pt. "Evaluation for improvement"

W dniu 9 marca 2017r. odbyło się międzynarodowe webinarium na temat procedury poświadczenia efektywnego użytkowania Wspólnej Metody Oceny (PEF) pt. "Evaluation for improvement", które zorganizowane zostało przez Włochy i Centrum Zasobów CAF EIPA. W webinarium, prowadzonym w języku angielskim w formie wideokonferencji, udział wzięli krajowi eksperci CAF, przedstawiciele Departamentu Administracji Publicznej MSWiA, Departamentu Służby Cywilnej KPRM i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz przedstawiciele Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego, zgromadzeni w siedzibie KPRM w Warszawie oraz siedzibie NIST w Łodzi.

Szkolenie - „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego" - 28 lutego 2017 r.

W dniu 28 lutego 2017r. w Ostromecku odbyło się szkolenie dedykowane przedstawicielom jst z województwa kujawsko-pomorskiego pn. „Lider Samooceny CAF w jednostce samorządu terytorialnego”, zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego, który w grudniu 2016 r. przejął funkcję i zadania Krajowego Koordynatora CAF realizowane dotychczas przez MSWiA.

ekspert CAF

Europejski Instytut Administracji Publicznej w Maastricht poszukuje doświadczonego eksperta ds. CAF do pracy w wydziale zarządzania publicznego.

1-20   21-40   41-48  
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2023 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego