Strona główna » Edukacja » Szkolenia NIST » Szkolenie - „Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu” - 13 lutego 2018 r. - Pelplin

Szkolenie - „Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu” - 13 lutego 2018 r. - Pelplin

A+ A-
 

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu”, które odbędzie się 13 lutego 2018 r. w godz. 9:00-16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie (ul. Kościuszki 2A, 83-130 Pelplin).


- Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

- Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy.

W przypadku nieotrzymania powyższej informacji, prosimy wypełnić formularz ponownie.

- Liczba miejsc jest ograniczona.

- NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym najpóźniej 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem konferencji poinformuje na stronie internetowej www.nist.gov.pl

 
FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

Województwo *:
 
Powiat *:
 
Miejscowość *:
 
Kod pocztowy *:
 
nazwa urzędu JST *:
 
Jednostka organizacyjna *:
 
Imię uczestnika szkolenia *:
 
Nazwisko uczestnika szkolenia *:
 
Stanowisko *:
 
Adres poczty elektronicznej *:
 
Numer telefonu (komórkowy) *:
 
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wyłącznie na potrzeby szkolenia „Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu”, które odbędzie się 13 lutego 2018 r., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2014, poz. 1182, ze zm.).
 
 
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
 

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego