Strona główna » Edukacja » Szkolenia NIST » Szkolenie - „Podstawy protokołu dyplomatycznego i savoir-vivre” - 23 maja 2018 r. - Wrocław

Szkolenie - „Podstawy protokołu dyplomatycznego i savoir-vivre” - 23 maja 2018 r. - Wrocław

A+ A-
 

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Podstawy protokołu dyplomatycznego i savoir-vivre”, które odbędzie się 23 maja 2018 r. w godz. 9:00-15:00 w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu (Wrocław ul. Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław).

- Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
- Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy.
W przypadku nieotrzymania powyższej informacji, prosimy wypełnić formularz ponownie.
- Liczba miejsc jest ograniczona.
- NIST zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatu bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatu, o czym najpóźniej 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem warsztatu poinformuje na stronie internetowej www.nist.gov.pl

 
FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

Województwo *:
 
Powiat *:
 
Miejscowość *:
 
Kod pocztowy *:
 
nazwa urzędu JST *:
 
Jednostka organizacyjna *:
 
Imię uczestnika szkolenia *:
 
Nazwisko uczestnika szkolenia *:
 
Stanowisko *:
 
Adres poczty elektronicznej *:
 
Numer telefonu (komórkowy) *:
 
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji uczestników na szkolenia prowadzone przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U z 2016 r., poz. 922 z zm.). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego z siedzibą w Łodzi przy ul. Zielonej 18. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niedopuszczenie do korzystania ze szkolenia.
 
 
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
 

 
 
 
rss

Copyright © 2016 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego