NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Wydarzenia NIST

Wydarzenia NIST


"Wdrożenie reformy oświatowej w samorządzie terytorialnym" 16 - 17 stycznia 2017 r., Ossa k. Rawy Mazowieckiej

W dniach 16 - 17 stycznia 2017 r .w Ossie k. Rawy Mazowieckiej Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo edukacji Narodowej we współpracy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego zorganizowało konferencję pn. "Wdrożenie Reformy Oświatowej w Samorządzie Terytorialnym".

Wpis do Księgi Życzeń Noworocznych.

Na zaproszenie Wojewody Łódzkiego prof. Zbigniewa Rau Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego dr Iwona Wieczorek wzięła udział w uroczystym spotkaniu połączonym z wpisami do Księgi Życzeń Noworocznych, które odbyło się w dniu 02.01.2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi.

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serdeczne życzenia zdrowia, radości i szczęścia oraz sukcesów w realizacji planów zawodowych i powodzenia w życiu osobistym w nadchodzącym Nowym Roku składa dr Iwona Wieczorek Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego

Spotkanie opłatkowe w sołectwie Ogrodniczki

Na zaproszenie burmistrza Supraśla dr Radosława Dobrowolskiego w dniu 16 grudnia br. o godz. 17.00 dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego dr Iwona Wieczorek wzięła udział w uroczystym spotkaniu opłatkowym w sołectwie Ogrodniczki, które uświetniły występy dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ogrodniczkach.

Wizyta delegacji samorządowej z Ukrainy

14 grudnia br. w Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego gościliśmy przedstawicieli lokalnych samorządów z Ukrainy z obwodu winnickiego.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej

W dniu 7 grudnia 2016 roku w Kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Ozorkowie już po raz dziesiąty Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki zorganizowało Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej.


Konferencja - 1-2.12.2016 r. - „Statystyka publiczna w służbie samorządu terytorialnego – nowe perspektywy i wyzwania”

W dniach 1-2 grudnia br. we Wrocławiu, odbyła się ogólnopolska konferencja pt. „Statystyka publiczna w służbie samorządu terytorialnego – nowe perspektywy i wyzwania”, której organizatorami byli Główny Urząd Statystyczny i Urząd Statystyczny we Wrocławiu.

Gala Absolwenta 26 listopad 2016 r. Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Dziekan Wydziału Zarządzania UŁ wraz z Kolegium Dziekańskim ma zaszczyt zaprosić na uroczystą Galę Absolwenta.

Zdjęcie udostępnione przez Starostwo Powiatowe w Opocznie.

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego w Opocznie.

Z okazji obchodzonego 21 listopada Dnia Pracownika władze Powiatu Opoczyńskiego i Gminy Opoczno zorganizowały 22 listopada w Miejskim Domu Kultury powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego.

14-15.11.2016 r.- Katowice - Konferencja "Miasto 2016"

Podczas kolejnych edycji konferencji prezentowane są najnowsze trendy w zarządzaniu miastami oraz prowadzone są dyskusje nad kierunkami rozwoju miast w przyszłości.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Łęczycy

W dniach 10-11 listopada br. odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w Królewskim Mieście Łęczyca

IV Konferencja Naukowa Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Wojskowej Akademii Technicznej „Logistyka społeczna, ochrona zdrowia, odpowiedzialne łańcuchy dostaw”

W dniu 7 listopada 2016r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się IV Konferencja Naukowa zorganizowana przez Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i Wojskową Akademię Techniczną pt. „Logistyka społeczna, ochrona zdrowia, odpowiedzialne łańcuchy dostaw”.

Wizyta Przewodniczącej Rady Powiatu Opoczyńskiego wraz z Wicestarostą Powiatu Opoczyńskiego w siedzibie Instytutu.

W dniu 8 listopada 2016 r. w Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego gościli Maria Barbara Chomicz - Przewodnicząca Rady Powiatu Opoczyńskiego oraz Marcin Baranowski - Wicestarosta Powiatu Opoczyńskiego. Celem wizyty było nakreślenie potencjalnych kierunków przyszłej współpracy.

7.11.2016 r. - Łódź - IV Konferencja Naukowa LOGISTYKA SPOŁECZNA, OCHRONA ZDROWIA, ODPOWIEDZIALNE ŁAŃCUCHY DOSTAW

Organizatorzy: Zakład Logistyki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, Wydział Nauk o Zdrowiu UMK, Zakład Logistyki Przedsiębiorstw Wydziału Logistyki WAT

Zjazd Przewodniczących Rad Województwa Łódzkiego

W dniach 4 - 5 listopada w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbył się Zjazd Przewodniczących Rad Województwa Łódzkiego.

fot.Marcin Szpadrowski

Uroczystość wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki - 30.10.2016 r. - Warszawa

Nagroda im. Grzegorza Palki nadawana jest przez Ligę Krajową za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego. Liga Krajowa, zrzeszająca Ligi Miejskie i Ligi Wiejskie, opierająca swoją działalność o hasło: „Rodzina – Wspólnota lokalna – Ojczyzna”, promuje działania na rzecz kontynuacji demokratycznych reform. Fundując Nagrodę im. Grzegorza Palki Liga Krajowa pragnie uhonorować jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego samorządu terytorialnego, tragicznie zmarłego Prezydenta Łodzi – Grzegorza Palkę.

27-28.10.2016 r. - Lublin - IV Polski Kongres Przedsiębiorczości

Polski Kongres Przedsiębiorczości jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. W dniach 27-28 października w Lublinie spotka się ponad tysiąc uczestników z całego kraju. Motywem przewodnim czwartej edycji Kongresu będzie synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce.

27-28.10.2016 r.- Warszawa - III Kongres Edukacja i Rozwój

Kongres Edukacja i Rozwój jest spotkaniem pasjonatów i organizatorów edukacji, koncentrującym się na najważniejszych zagadnieniach związanych z tworzeniem warunków do wszechstronnego rozwoju i edukacji jednostek i społeczeństwa.

Inauguracyjne posiedzenie Rady Menedżerów Publicznych kadencji 2016-2020 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

W dniu 26 października 2016r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Menedżerów Publicznych kadencji 2016-2020, którego celem było nakreślenie obszarów współpracy administracji samorządowej oraz organizacji sektora użyteczności publicznej ze wspomnianym wcześniej wydziałem.

1-20   ...   1381-1400   1401-1420   1421-1440   1441-1460   1461-1480   ...   1581-1581  
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego