NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Konferencje NIST

Konferencje NIST


Konferencja - „Aktywność międzynarodowa podmiotów w województwie zachodniopomorskim” -19 maja 2017 r. - Szczecin

Zapraszamy przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, instytucji, oraz przedsiębiorców na konferencję „Aktywność międzynarodowa podmiotów w województwie zachodniopomorskim”, która odbędzie się 19 maja 2017 r. (piątek) o godz. 10.00 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Sali Rycerskiej.

Konferencja - „Społeczne aspekty rewitalizacji” - 27.4.2017 r. - Łódź

W dniu 27 kwietnia 2017 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się konferencja naukowa pn. „Społeczne Aspekty Rewitalizacji”, której organizatorem była Katedra Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.

Konferencja nt. „Udziału Samorządu w Kształtowaniu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego” - 19 kwietni 2017 r. - Zgierz

W dniu 19 kwietnia 2017 r. w auli Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu odbyła się konferencja pt. „Udział Samorządu w Kształtowaniu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego” zorganizowana w ramach Forum Idei Ku Bezpieczeństwu i Dialogu Społecznego przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.

Konferencja „ZBRODNIA KATYŃSKA”

11 kwietnia w Auli Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Leśnego Zakładu Doświadczalnego SGGW w Rogowie pow. Brzeziński woj. łódzkie odbyła się Konferencja pn. „Zbrodnia Katyńska” organizowana przez KP Policji w Brzezinach oraz Leśny Zakład Doświadczalny pod patronatem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, w której uczestniczył przedstawiciel NIST.

27-28.3. 2017 r. - Kraków - III Europejski Kongres Samorządów

III Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Debata „Ograniczenie liczby kadencji organów wykonawczych gminy - za i przeciw” 14 marca 2017 r. Łódź

W dniu 14.03.2017 r. w siedzibie Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego miała miejsce debata pt.: „Ograniczenie liczby kadencji organów wykonawczych gminy - za i przeciw”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele MSWiA, parlamentu, świata nauki, prawnicy, eksperci i samorządowcy .

Uroczystość nadania Krajowej Szkole Administracji Publicznej - imienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

Na zaproszenie Prezesa Rady Ministrów Pani Beaty Szydło – Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego dr Iwona Wieczorek w dniu 12 stycznia 2017 r. wzięła udział w uroczystości nadania Krajowej Szkole Administracji Publicznej - imienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.


Konferencja - „Współpraca międzynarodowa miast polskich oraz prawne aspekty nadzoru nad jednostkami samorządu terytorialnego” - 21-22.11.2016 r.- Uniejów

W dniach 21-22 listopada 2016 r. w Uniejowie odbyła się konferencja pt. „WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA MIAST POLSKICH ORAZ PRAWNE ASPEKTY NADZORU NAD JEDNOSTKAMI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO”, której organizatorem było Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego.

Konferencja - „Profilaktyka zdrowotna w szkołach” - 17 listopada 2016r.

17 listopada 2016 r. w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi odbyła się konferencja pt. „Profilaktyka zdrowotna w szkołach” organizowana we współpracy z Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Polskim Stowarzyszeniem Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli.

W dniu 24 października 2016 r. w sali Miejskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli, którą uświetnił swoim wystąpieniem na temat rządowego programu profilaktyki onkologicznej sekretarz stanu, sekretarz do spraw parlamentarnych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Grzegorz Schreiber.

Konferencja "Wieś Polska - Wieś Innowacyjna" - 12.10.2016 r.- Poznań

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wraz z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów był organizatorem konferencji "Wieś Polska - Wieś Innowacyjna"

Inauguracja roku 2016/2017 - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Konstantynowie Łódzkim

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 miała miejsce 5 października 2016 r. o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim.


Konferencja Centra Usług Wspólnych. Tarnów, 11 marca 2016 r.

11 marca br. w Tarnowie odbyła się kolejna konferencja, podczas której samorządowcy mogli zapoznać się z nowymi przepisami dotyczącymi centrów usług wspólnych.

IX Forum Nowej Gospodarki - Inteligentna Transformacja Miast

25 stycznia 2016 r. Aula Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków, al. A. Mickiewicza 30
NIST jest współorganizatorem najważniejszego wydarzenia naukowego dotyczącego problematyki smart city w Polsce.

Szkolenie - „Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu” - 13 lutego 2018 r. - Pelplin

13 lutego 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbyło się bezpłatne szkolenie nt. „Dostęp do informacji publicznej w jednostkach samorządu”, które zorganizował Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.

Szkolenie on-line - „Warunki udziału w postępowaniu przetargowym a realizacja zamówienia publicznego” - 30 czerwca 2020 r.

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt: „Selektywna zbiórka odpadów komunalnych w gminie, kontrola obowiązku jej realizacji oraz wytyczne w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie epidemii koronawirusa”, które odbędzie się 1 lipca w godz. 10.00 - 11.30 na platformie CISCO WEBEX. Prowadzenie: dr Agnieszka Jaworowicz-Rudolf.

Bezpłatne szkolenie on-line: Praktyczne aspekty wdrażanie kontroli zarządczej" - 7 kwietnia 2022 r.

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie on-line pt. "Praktyczne aspekty wdrażanie kontroli zarządczej", które odbędzie się 7 kwietnia 2022 r. w godz. 12.00-13.30 na platformie CISCO WEBEX. Prowadzenie: Mariusz Sujka.

1-20   ...   61-80   81-100   101-119  
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2024 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego